10 gadus vecam puikam pie skolas iebaro spēcīgas dzīvnieku miega zāles

0 komentāri

Degpunktā komanda uz karsto tālruni saņēmusi satrauktas mammas zvanu, ka Rīgas 3. speciālajā pamatskolā viņas bērnam uzbrucis kāds svešinieks, puisēnu sazāļojis un, iespējams, vēlējies zēnu no mācību iestādes aizvest ar varu.

10 gadus vecā Dāvida mammai Sandrai  ir aizdomas, ka viņas bērns starpbrīdī starp stundā apzināti sazāļots ar mērķi puisēnu nolaupīt. Notikumi risinājušies nedēļas sākumā – otrdien ap pusdienas laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mamma saņēmusi zvanu no skolotājas, kura stāstījusi, ka 10 gadīgais Dāvis pēkšņi palicis pavisam miegains. Sandra nekavējoties vedusi dēlu uz slimnīcu.

Kad Dāvids atjēdzies, viņš jau spējis nedaudz detalizētāk atcerēties notikušo. Sandra ir pāliecināta, ka viņas bērnu kāds gribējis aizvest ar varu.

Sandra par notikušo ziņojusi policijai, kur uzsākts kriminālprocess, jo Dāvida asinīs tiešām atrastas spēcīgas dzīvnieku miega zāles.

Degpunktā komanda devās pie skolas mācībspēkiem skaidrot, vai tiešām otrdien kādā starpbrīdī Dāvids varēja kaut kur palikt viens un bez uzraudzības. Sociālā pedagoģe to noliedz. Drīzāk tiek pieļauta versija, ka bērni paši viens otram kaut ko iebarojuši, jo skolā mācās audzēkņi ar īpašām vajadzībām un gandrīz katram ir kādas zāles, kas jālieto ikdienā.

Drošības pēc skolas vadība gan tagad nolēmusi biežāk apgaitās sūtīt skolai piekomandēto policistu, kā arī paši mācībspēki uz maiņām ap skolu rīkos patruļas. Kur Dāvis dabūjis spēcīgās miega zāles, tagad tālāk jāskaidro policistiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas