1. septembris Madonā sācies ar postošu dzīvojamās ēkas ugunsgrēku

0 komentāri

Zinību diena Madonas pusē iesākusies ar pamatīgu ugunsgrēku, kur naktī uz 1. septembri nodegusi dzīvojamā māja, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Naktī plkst. 3.03 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Madonas novada Dzelzavas pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāvu ķieģeļu dzīvojamā māja pilnā platībā, un tai ir iebrucis koka jumts. Ugunsgrēks tika lokalizēts plkst. 6.14, savukārt plkst. 8.00 ugunsgrēka dzēšanas darbi vēl turpinājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plkst. 12.59 VUGD saņēma izsaukumu uz Dobeles novada Dobeles pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies kūts ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 200 m2 platībā deg kūts ēkas bēniņi, kurā atrodas salmi un siens. Plkst. 16.13 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 14.52 tika saņemts izsaukums uz Lucavsalas ielu Rīgā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju bija redzami melni dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega dārza māja 20 m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 15.50.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, skaidas, zaru kaudze, sadzīves mantas, koka celmi, bišu strops, meža zemsedze, sausā tualete, vieglā automašīna, kombains un šķūnis.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šā gada 31. augusta plkst. 6.30 līdz 1. septembra plkst. 6.30, VUGD saņēma 46 izsaukumus – 24 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas