Krievija vērtēs, vai Baltijas valstis neatkarību pasludinājušas leģitīmi

2 komentāri

Krievijas Ģenerālprokuratūra izplatījusi pārsteidzošu vēsti: tā izskatīs jautājumu, vai Baltijas valstu neatkarība ir leģitīma. Krievijas Ģenerālprokuratūra izmeklēšanu veiks pēc Valsts domes deputātu Jevgēņija Fjodorova un Antona Romanova iesnieguma, kurā  lūgts izvērtēt, vai 1991. gadā Baltijas valstu neatkarību atzinušās PSRS Valsts padomes izveidošana bija likumīga.

Kremļa partija Vienotā Krievija pauž pārliecību, ka Valsts padome radīta nelikumīgi, līdz ar to arī Baltijas valstu neatkarība ir apšaubāma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāpiemin, ka Krievijas Ģenerālprokuratūra savulaik izplatīja atzinumu par Krimu, kurā akcentēja, ka pussalas nodošana Ukrainai savulaik bijusi nelikumīga.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Dita
  +1

  Dita

  Tā kā Krievija neuzņemš nekādas neesošās PSRS saistības, tad lai viņa elpo mierīgi, jo viņai nav nekādas daļas gar neatkarīgajāmām Baltijas valstīm. A ja grib ko analizēt, lai no sākuma atlīdzina PSRS okupācijas radītos zaudējumus.

  30.06.2015 23:22

 • J.B.
  0

  J.B.

  Vai Vacija jau kompenseja?

  03.07.2015 22:56

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas