Krējums, krējuma izstrādājums vai skābais krēms?

6 komentāri

Kāda atsķirība starp trim produktiem, kuriem ir visai līdzīgs nosaukums – krējums, krējuma izstrādājums un skābais krēms -, skaidro raidījums Bez Tabu!

Veikala plauktā atrodamais skābais krēms, kura iepakojumu no “parastā” krējuma vizuāli var atšķirt, tikai vērīgāk ieskatoties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Raidījuma Bez Tabu eksperimentā, dodot nogaršot šo produktu satiktajiem cilvēkiem, noskaidrojās, ka garšas ziņā tie visi ir gana līdzīgi.

Tā kā gadu laikā mainījušās regulas, ir mainījušies arī produktu nosaukumi, noskaidroja Bez Tabu. Proti, skābais krēms ir tas pats vecais labais skābais krējums ar augu taukiem.

Ints Poškus, a/s Tukuma piens direktors skaidro:

Atšķirības no skābā krējuma izstrādājuma ir. Tiek lietoti citi, ievērojami dārgāki augu tauki, kuri nesatur transtaukskābes, kas tagad skaitās liels ”bubulis”. Domāju, ka sevišķi cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar holesterīnu, ir tas produkts, kas jālieto. Tajā ir mazāk piesātinātas taukskāves nekā ”parastajā” krējumā.

Skaties video un vērtē!

6 komentāri

TOP komentāri

 • ss
  +1

  ss

  iegrābos sodien kremā. Domāju krējums, pagaršoju, štrunts kaut kāds, lasu sastāvu - nu kas par nafig. Uzredzēšanos Tukuma Piens, vairak principa pēc nepirkšu tavu produkciju.

  30.03.2015 15:19

 • DD
  0

  DD

  bet man tas krēms patīk, jo tas ir biezāks.

  11.05.2016 22:34

 • 2$$
  0

  2$$

  es tā arī ne ko nesapratu >> kas ir jāēd, lai būtu mazāk holesterīna .

  30.01.2015 12:25

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas