Krāsotāju ielas iedzīvotājus nomoka uz galvas tekoša kanalizācija un bailes no īssavienojuma

0 komentāri

Uz galvas tekoša kanalizācija un bailes no īssavienojuma, kas nodedzinātu visu māju – tā dzīvo cilvēki tepat teju Rīgas centrā, un risinājuma problēmai nav jau gadiem, jo tā vien šķiet, ka normālas kanalizācijas sistēmas ēkai vienkārši nav.

Ar raidījuma Degpunktā komandu sazinājušies kāda Krāsotāju ielas nama iedzīvotāji, lai pastāstītu, ka viņiem uz galvas tek kanalizācija un jebkurā brīdī pastāv iespēja ”dabūt pa nagiem”, jo avārijas stāvoklī ir arī elektrolīnijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Interesanti, ka augšējā stāvā virs pirmā stāva tualetes ir koplietošanas tualete, ko neviens vairs nelieto. Tur palicis tikai caurules gals, pa ko gāžas kanalizācija.

Lai gan, pēc iedzīvotāju domām, vainīgs ir apsaimniekotājs, runas par tecēšanas iemesliem ir dažādas.

Tā vien šķiet, ka, lai atrastu patieso problēmas cēloni, māju ir jānojauc un jāpaskatās, kas tad īsti ar kanalizāciju notiek, jo neviens tā īsti nezina, kur ir caurules un kur to nav.

Rīgas Namu pārvaldnieks ziņo, ka viņi notiekošo redz kā stāvvada aizdambējumu un tuvākajā laikā veiks tīrīšanu.

Vairāk skaties LNT raidījuma Degpunktā sagatavotajā sižetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas