”Krājbankas” administrators atsakās no prasības; lietā izsludināts pārtraukums

0 komentāri

AS ”Latvijas Krājbanka” maksātnespējas administratora strīdu ar bijušo bankas vadību tiesa sākusi skatīt ar gada novēlošanos. Pērn, sēdi nācās atlikt, jo nebija ieradušies vairāki atbildētāji. Pašā tiesas procesa sākumā lieta piedzīvojusi negaidītu pavērsienu. Krājbankas administrators atteicies no prasības pret vienu no lietā iesaistītajiem.  

Lietas būtība saistīta ar administratora vēlmi no bijušajiem bankas vadītājiem piedzīt zaudējumus. Runa ir par 43 miljoniem eiro, kas kā nodrošinājums tika ieķīlāti Austrijas ”Mainl Bank”.

Vairāk skatieties TV3 Ziņu sagatavotajā sižetā.

Rīgas apgabaltiesa šodien līdz 19.septembra plkst.8.30 pasludinājusi pārtraukumu likvidējamās AS “Latvijas Krājbanka” (“Krājbanka”) prasības izskatīšanā pret bankas bijušajām amatpersonām strīdā par nodrošinājuma līgumu atzīšanu par spēkā neesošiem un zaudējumu piedziņu.

Prasība apgabaltiesā celta pret “Krājbankas” padomes priekšsēdētāju Raimondu Baranauski, viņa vietnieku Antonovu, bankas līdzīpašnieku Vladimiru Antonovu, bankas prezidentu Ivaru Priedīti, valdes locekļiem Mārtiņu Zalānu, Svetlanu Ovčiņņikovu un Dzintaru Pelcbergu, Lietuvas bankas “Snoras” viceprezidentu Nagli Stanciku, “Snoras” uzraudzības padomes locekli Oļegu Suhorukovu, kā arī “Meinl Bank” un “Melfa Group Ltd.”.

FOTO: TV3 Ziņas, Jānis Zariņš

FOTO: TV3 Ziņas, Jānis Zariņš

FOTO: TV3 Ziņas, Jānis Zariņš

FOTO: TV3 Ziņas, Jānis Zariņš

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas