Korupcijā vainotie policisti kategoriski noliedz savu atbildību

1 komentārs

Vakar aizturētie Valsts policijas darbinieki, kurus vaino kukuļņemšanā, kategoriski noliedz savu vainu.

Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieku Feierābendu un viņa kolēģi Ilmāru Plētienu Policijas iekšējās drošības birojs aizturēja vakar aizdomās par kukuļņemšanu.

Abu policistu advokāti akcentē, ka likumsargi sevi par vainīgiem neuzskata, turklāt nepazīstot vēl divas aizturētās personas, kas esot potenciālie kukuļdevēji.

Lietā figurē viena epizode par 1000 eiro vērtu kukuli, kas dots, lai ietekmētu Feierābenda pārstāvētās licencēšanas komisijas lēmumu.

Tās pārraudzībā bija detektīvu un apsargu sertifikātu izsniegšana, arī atļaujas ieroču un munīcijas tirdzniecībai.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Tukumnieks
    0

    Tukumnieks

    Derētu pievērst uzmanību arī Tukuma novada policijai, kas savā paspārnē gādīgi ņēmusi vietējos kontrabandas izplatītājus.

    18.03.2016 20:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas