Kolorīts celtnieks no Latvijas “spridzina” ar savu emocionālo viedokli par bēgļiem

69 komentāri

“Viņiem ir pilns maks ar naudu”, “tādus telefonus, kādi ir bēgļiem, es rokās pat neesmu turējis”, “mani biedē šie cilvēki”, “viņiem ir viss – ēdiens, apģērbs, parfimērija, bet viņi vēl sūdzas” – kāds celtnieks no Latvijas – Andrejs -, kurš tagad strādā Vācijā, emocionāli stāsta par to, ko domā par pamatīgo bēgļu pieplūdumu Eiropā.

Celtnieku Andreju LNT Ziņas satika Berlīnē, veidojot sižetu sēriju par bēgļu pieplūdumu Vācijā, intervējot arī vietējos berlīniešus. Andrejs, kurš nekautrējas bēgļus pat nodēvēt par “šakāļiem”, kas tikai klaiņo un neko nedara, emocionāli izklāsta savu nostāju bēgļu jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāpiemin, ka šis viedoklis neatspoguļo Skaties.lv un LNT Ziņu viedokli.

Skaties video!

Skaties foto – bēgļi Berlīnē iesaistās sadursmēs ar policiju:

69 komentāri

TOP komentāri

 • Daiga
  +55

  Daiga

  Žetons čalim, ka runā latviski! Malaģec!

  30.11.2015 22:14

 • Nakts
  +54

  Nakts

  Cilvēks pateica visu kā ir, pie tam vienkāršā un saprotamā valodā, bez kaut kādiem pārgudriem terminiem. Malacis, mēs ar Tevi! :)

  01.12.2015 00:05

 • Mikus Poseika
  +49

  Mikus Poseika

  Cilvēkam pajautāja uz sitiena jautājumu, un viņš izteica savu viedokli, malacis man patika. Lai Andrim veicās !

  01.12.2015 08:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas