Kocēnu novadā bezvēsts pazudis 22 gadus vecs vīrietis

1 komentārs

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušā 1993. gadā dzimušā Eināra Mihejeva meklēšanā. Vīrietis šā gada 30. jūnijā izgāja no savas dzīvesvietas Kocēnu novadā, Rubenes pagastā, Rubenē, Nākotnes ielā 7, un nav atgriezies. Līdz šim brīdim vīrieša atrašanās vieta nav zināma.

Bija ģērbies – kājās sporta apavi (balts ar melnu), zilas krāsas džinsu bikses, zilas krāsas T krekls, zaļi-raiba jaka ar kapuci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja jūsu rīcībā ir informācija par Eināra Mihejeva atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas palīdzētu policijai noskaidrot viņa atrašanās vietu, lūdzam informēt pa tālruni: 110, 28379439 vai 64201354.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

1 komentārs

TOP komentāri

  • Astrīda Putniņa
    0

    Astrīda Putniņa

    ir atrasts tani pasa vieta kur viņa dvīna brālis pakāras pie kapiem Rubene izsaka lidz jutibu tuviniekiem

    02.07.2015 19:39

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas