Koblenz manāmi “šauj pār strīpu”; Kontroles kontrole sola aizsargāt pasažierus

0 komentāri

Plašu rezonansi sabiedrībā izraisīja video, kurā redzams, kā RS piesaistītais Koblenz apsardzes darbinieks, lietojot rupjus vārdus, draud jaunietim atņemt tālruni un pieprasa, lai viņš pārstāj filmēt notikušo, piedraudot arī salauzt rokas.

SIA Rīgas satiksme ziņoja, ka sazinājusies ar apsardzes firmu Koblenz, lai lūgtu paskaidrojumus par viņu darbinieka rupju komunikāciju ar kādu iedzīvotāju kontroles reida laikā, pastāstīja RS preses pārstāvis Viktors Zaķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt SIA Koblenz Drošība komercdirektors Lauris Vašuks apliecināja, ka uzņēmumā sākta iekšējā izmeklēšana notikušā apstākļu noskaidrošanai.

”Pēc likuma ir pareizi, ka man uzlika sodu, jo man bija nobloķēts e-talons. Man viņi bija pazuduši, un viņi laikam bija nobloķējuši vienu no tiem, un tas bija nepareizais. Viņi man uzlika 30 eiro sodu. Man ir pazīstams advokāts, un saprotot, ka man kā skolniecei 30 eiro sods ir par lielu, es ar viņu sazinājos, advokāts sodu pārsūdzēja un man kā skolniecei ir jāmaksā sods 5 eiro. Viņi man teica, ka man tāds sods jāmaksā, jo esmu pilngadīga. Bet 30 eiro ir jāmaksā, ja trīs reizes neesi samaksājis sodu un pārkāpis noteikumus,” stāsta aizturētā meitene. Rīgas Satiksme skaidro, ka kontrolieriem ir tiesības pieprasīt personu apliecinošus dokumentus, bet pasažierim nav pienākums tos uzrādīt. Tāpēc tiek piesaistīta apsardze vai policija, kurai savukārt ir tiesības pieprasīt dokumentus, ja cilvēks ”apsargājamā” teritorijā izdara pārkāpumu. Tikai rodas jautājums, kas ir apsargājamais objekts – kontrole vai sabiedriskais transports?

Puisis, kurš uzņēmis video, sola arī turpmāk sekot līdzi apsardzes un Rīgas satiksmes kontrolieru rīcībai. Ir izveidota pat domubiedru grupa – Kontroles kontrole.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas