Ko iedzīvotāji sagaida no jaunās valdības?

0 komentāri

Daudzi iedzīvotāji nemaz nezina, ka ceturtdien, 11. februārī, Saeimā apstiprināta jauna valdība un ir pārliecināti, ka tā nebūs produktīvāka par Straujumas valdību, pārliecinājās LNT Ziņas.

Cilvēki lielākoties no jaunā Ministru kabineta īpašas pārmaiņas negaida. Jauno premjeru Māri Kučinski (ZZS) daudzi pat neatpazīst vai viņa vārdu var nosaukt tikai ar grūtībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstīts, ka ceturtdien, 11. februārī, apstiprināta Kučinska veidotā valdība. “Par” balsoja 60 deputāti, bet “pret” – 32.

Ko gaidīt no jaunās valdības un kā tā atšķirsies no iepriekšējās – plašāk LNT Ziņās plkst. 20.00.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas