KNAB par 45 000 eiro kukuļa pieņemšanu lūdz apsūdzēt tiesnesi

1 komentārs

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) vērsies Ģenerālprokuratūrā, lūdzot apsūdzēt kādu tiesnesi par 45 000 eiro liela kukuļa pieņemšanu. Neoficiāli izskanējis, ka runa ir par Rīgas Apgabaltiesas tiesnesi Ivetu Bērziņu, kā kukuļotājs minēts afgāņu izcelsmes skandalozais uzņēmējs Gulams Gulami.

Medijos izskanējis, ka runa ir par nu jau bijušo tiesnesi Ivetu Bērziņu, kuras kabinetā savulaik KNAB veica kratīšanu. Portāls pietiek.com ziņo, ka Bērziņa tika aizturēta, pamatojoties uz bijušās prokurores Irinas Bogdanovas liecībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tajās teikts, ka afgāņu izcelsmes Latvijas pilsonis, uzņēmējs Gulams Gulami, 2013. gadā veica kukuļdošanu, izmantojot kā starpnieku Bogdanovu, lai panāktu labvēlīgus spriedumus lietās, kas saistīti ar kādas viesnīcas pārņemšanu.

Kopā ar tiesnesi KNAB lūdz apsūdzību uzrādīt arī uzņēmējam. Gulami pārstāvji gan skaidro, ka viņš šajā procesā nav aizdomās turētā persona.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Bizzales
    0

    Bizzales

    HA HA HA un it neko nedabūs !!!! Izies sveikā kā vienmēr !!!!!

    11.01.2016 23:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas