Kluba Artilērijas pagrabi telpu īri piedāvās Cafe Leningrad saimniekam

0 komentāri

Finiša taisnē iegājusi kluba Artilērijas pagrabi lieta. Izsolē par iespēju īrēt telpas uzvarējis iepriekšējā nomnieka draugs un Cafe Leningrad īpašnieks Sergejs Bižāns. Viņš plāno darīt visu nepieciešamo, lai klubs saglabātu savu vietu.

Skandāls ap populāro Daugavpils atpūtas vietu sākās, kad Valsts nekustamie īpašumi nolēma nepagarināt īres līgumu ar iepriekšējo saimnieku Andreju Faibuševiču.

Tā vietā tika rīkota izsole, kurā uzvarēja uzņēmējs Jans Šumans. Viņš gan no īpašuma vēlāk atteicies, norādot, ka saceltais tracis traucētu biznesam.

Tādēļ tiesības nodotas Faibuševiča draugam Sergejam Bižānam, kurš solījis otro lielāko summu.

Nekustamo īpašumu pārstāvis Arnis Blodons ziņo, ka tuvākajā laikā tiks sagatavots līguma projekts un nokārtotas formalitātes ar jauno izsoles uzvarētāju, ja viņš nebūs pārdomājis savu lēmumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas