Ķīnas turīgajiem iedzīvotājiem pirmskāzu foto piedāvās uzņemt Latvijā

0 komentāri

Rundāles pils, Cēsu pilsdrupas, Vecrīga – šie ir tikai daži no objektiem, kurus savu kāzu ielūgumu noformējumā turpmākajos gados varētu izmantot turīgākie Ķīnas iedzīvotāji.

Topošie jaunlaulātie fotosesijas mēdz rīkot pat pusgadu pirms pašas ceremonijas, turklāt, prestiži to ir darīt kādā no Eiropas valstīm. Viena no lielākajām Ķīnas fotoaģentūrām ir nolūkojusi Latviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ķīnā jaunā pāra foto pilnā kāzu ietērpā top nevis dažas stundas pirms laulību ceremonijas, bet dažus mēnešus pirms tās, lai kopā ar viesiem tās varētu gan apskatīt, gan izmantot noformējumā.

“Vienmēr, kad ierodies kāzās, vai nu uz ielūguma jau ir bilde, bet recepcijā ir milzīgs plakāts, kur ir izvēlēta pati skaistākā bilde, pie kuras viesi atkal ar jaunlaulātajiem fotografējas,” LNT Ziņām norāda projekta pārstāve Latvijā Marta Ivaņinoka.

Šis ir pakalpojums turīgajiem Ķīnas iedzīvotājiem, taču strauji augot valsts ekonomikai, iedzīvotāju skaits, kas saviem bērniem var atļauties segt vairāku dienu ceļojumu, dzīvošanu un fotoaģentūras pakalpoju izmaksas, kļūst lielāks.

“Mūsu aģentūras mērķis  tagad ir izgatavot daudz dažādu reklāmas materiālu un attīstīt Latviju, kā fotosesiju vietu Eiropā. Ja klients vēlēsies un maksās, protams, varam doties tālāk, taču Latvija būtu mūsu bāzes punkts reģionā,” LNT Ziņām stāsta Shanghai Blue Bay Wedding Photo Studio pārstāve Loi Jī.

Bez Rundāles pils, kāzu fotomateriālos iemūžināta arī Turaida, Cēsis, Vecrīga. Un šī ir tikai viena aģentūra. Pavisam tādu ir 50 tūkstoši.

Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai fotosesijas Rundāles pilī kļūtu regulāras, pagaidām nav zināms, taču Ķīnas lielākās kāzu aģentūras pārstāvji uzskata, ka šis virziens ir ļoti perspektīvs.

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas