Ķekavā uzslej skaistas šūpoles, bet bērniem tajās šūpoties aizliegts

3 komentāri

Ķekavā, pašvaldības uzturētas sociālās mājas pagalmā izveidota platforma, kura kalpo kā šūpoles. Noteikumi, kas piestiprināti pie platformas vēsta, ka šūpoles nedrīkst izmantot pirmsskolas vecuma bērni. Ja šo noteikumu neievēros, atnāks pašvaldības policija un uzliks sodu.

Sanāk, ka Ķekavas bērniem atliek vien noskatīties pa logu uz tik kārdinošajām šūpolēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ķekavas domes deputāts Igors Maļinauskas norāda, ka šādi noteikumi izdomāti tāpēc, lai rūpētos par bērnu drošību un gadījumā ja bērns tiks pieķerts šūpojamies, sods netikšot piemērots.

Vairāk skaties pievienotajā video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • svilpavnieks
  0

  svilpavnieks

  ja šūpoles domātas pansionāta iedzīvotājiem - pieaugušiem cilvēkiem, kur problēma - vai tiešām jāšūpojas tur, kur bērniem nav paredzēts. Sašutušās aukles un māmuļas varētu tomēr organizēties bērnu laukumos, vai bērnu šūpolēs. Pastaigāties uz turieni nebūtu nekāda grūta nodarbe, ja jau bērns izvests pastaigāties. cepiens pilnīgi nevietā.

  21.06.2015 13:59

 • Līga Elerte(Kiršteine)
  0

  Līga Elerte(Kiršteine)

  Jā,,,,nupat dzīvē pārbaudīju kas notiek ja ielieku mazuļus šūpolēs,,,Apmēram 5 minūšu laikā ieradās policists,,,pierakstīja manus datus un palūdza atstāt teritoriju,,,Tanī laikā teritorijā neatradās NEVIENS pansionāta iemītnieks.Jūtos tiešām ļoti neomulīgi,jo esmu sertificēta aukle kurai nu nemaz nav ieteicams figurēt policijas papīros,,,lai arī tās saucās tikai pārrunas,tomēr pierakstīta esmu

  18.06.2015 11:57

 • lala
  0

  lala

  ,,,šūpoles ir jau vismaz 2 gadus un visu laiku auklītes ar saviem mazuļiem tās labprāt izmantoja,,,Šopavasar kāds agresīvs pansionāta iemītnieks sāka dzīt mūs prom un pēc laika parādījās paziņojums.Šo gadu laikā neviens nelaimes gadījums ar bērniem tur nav noticis,tā ka atrunas par bērnu drošību ir tikai atruna,,,,Mīļā tantiņa kura bija iesēdinata šūpolēs nekad tur nesēž ,taču ikreiz priecājas par mazuļiem sēžot uz soliņa....

  17.06.2015 08:32

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas