Katru trešo dienu uz Latvijas ceļiem iet bojā kāds gājējs

0 komentāri

Gada pirmajos deviņos mēnešos notikuši 752 ceļu satiksmes negadījumi, kuros bija iesaistīti gājēji.

Šajos negadījumos ticis ievainots 621 gājējs, bet 32 gājuši bojā. Citu gadu CSDD statistika liecina, ka oktobrī, novembrī un decembrī bojā iet tikpat daudz cilvēku, cik gada pirmajos deviņos tā dēvētajos “gaišajos” mēnešos kopā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Oktobrī bijuši jau deviņi bojāgājušie gājēji, kas nozīmē, ka katru trešo dienu uz Latvijas ceļiem iet bojā gājējs un katru dienu tiek savainoti pāris gājēji un arī velosipēdisti.

Lai mazinātu negadījumu skaitu un pievērstu sabiedrības uzmanību, plānots izdalīt vismaz 20 tūkstošus atstarojošu vestu visā Latvijā. Tās var saņemt aptuveni 120 mobilajās vēstniecības – autobusos, Latvijas Samariešu apvienībā un reģionos esošajās nevalstiskajās organizācijās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas