Kas gaidāms otrdienā, 24. martā; 9 lietas, kas Tev jāzina, uzsākot dienu

0 komentāri

2. Dienas dziesma

2/10

Laika ziņas

Foto: LETA

Foto: LETA

Dienā ciklona ietekme mazināsies, līdz ar to debesis palaikam skaidrosies un būtiski nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs mērens DR, R vējš, kas priekšpusdienā piekrastes rajonos saglabāsies brāzmās līdz 14 m/s. Gaiss iesils līdz +5…+10°C. Vai tiešām pavasaris atgriežas? :)

2. Dienas dziesma

2/10

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā