Kārtējo reizi grib atlikt mājsaimniecībās lietoto gāzes balonu modernizāciju

0 komentāri

Jau marta beigās bija jāstājas spēkā jaunai gāzes balonu aprites kārtībai, kas paredzēja, ka gada laikā no tirgus tiks izņemti vēl Padomju savienībā ražotie sarkanie gāzes baloni. Tos aizstātu ar Eiropas prasībām atbilstošiem, drošākiem gāzes konteineriem. Tomēr ekonomikas ministrija kārtējo reizi ierosinājusi reformu atlikt.

Šoreiz – līdz 2017. gada beigām. Ministrijā skaidro, ka tirgus šādam solim nav gatavs, un arī iedzīvotāji varētu nespēt iegādāties jaunus gāzes balonus. Ministrijas ierosinājums jau nākamnedēļ tiks skatīts valdībā.

Iepriekš ziņots, ka sarkanie 50 litrus lielie sadzīves gāzes baloni, kādi tiek izmantoti kopš padomju laikiem, nav pārbaudāmi un līdz ar to neatbilst Eiropas Savienības normām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas