Karstuma dēļ cilvēks miris savā darbavietā

0 komentāri

Karstuma dēļ kāds cilvēks gājis bojā savā darbavietā Rīgā, Aspazijas bulvārī, LNT raidījumā ”900 sekundes” stāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inga Vetere.

Strādniekam karstuma dēļ esot palicis slikti un viņš nokritis no celtņa, kurš atradies 30 metru augstumā. Ierodoties notikuma vietā, mediķi konstatēja viņa nāvi.

Jau ziņots, ka, ilgstoši saglabājoties karstam un sausam laikam, ugunsdzēsējiem ik dienas nākas dzēst sausās zāles ugunsgrēkus. Aizvadītajā nedēļā katru dienu vidēji trešā daļa ir ar sausumu saitīti ugunsgrēki. Piemēram, 3. augustā dzēsti 25 ugunsgrēki – no tiem desmit gadījumos dega sausā zāle, meža zemsedze vai siena ruļļi.

Tāpat šovasar audzis noslīkušo cilvēku skaits. Šogad kopumā noslīkuši aptuveni simts cilvēki, savukārt aizvadītajā diennaktī vien – četri cilvēki, liecina VUGD rīcībā esošā informācija.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas