Kampars: Straujuma vēl aizvien ir mūsu premjera amata kandidāte

0 komentāri

“Būtu loģiski, ja prezidents Andris Bērziņš koalīcijas veidošanai uzrunātu iepriekšējo koalīcijas spēku, jo tas savācijas 60% balsu. [..] Laimdota Straujuma vēl aizvien ir ”Vienotības” premjera amata kandidāte,” intervijā ”900 sekundēs” sacīja šī politiskā spēka pārstāvis Artis Kampars.

Tikmēr politikas eksperts Filips Rajevksis sacīja, ka pašlaik vēl nav izkristalizējies acīmredzams premjera amata kandidāts, un priekšā vēl gaidāmas sarunas, kurās tiks lemts šis jautājums. Nozīmīga būs prezidenta Andra Bērziņa vēlme, lai viņam nav kauns par paša izvirzīto kandidātu. Pastāv iespēja, ka uz šo amatu parādīsies jauni potenciālie kandidāti. ”Taču ceru, ka uz premjera portfeli kandidēs tas cilvēks, kuram ir vēlētāju dots mandāts,” sacīja F. Rajevskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas