Kalvītis neizslēdz, ka viņa priekšrocība jaunajam amatam bijusi māka runāt ar Krieviju

0 komentāri

AS Latvijas gāze valdes priekšsēdētāja amatā iecelts ekspremjers Aigars Kalvītis, vēsta TV3 Ziņas. Latvijas gāzes uzņēmuma akcionāra Itera Latvija vadītājs Juris Savickis TV3 Ziņām atzina, ka Latvijas gāzes vadītāja amatam pavisam bija pieteikušies 30 kandidāti, bet par piemērotāko padome atzinusi bijušo premjerministru Aigaru Kalvīti. 

Kalvītis neizslēdz, ka viena no viņa priekšrocībām pretstatā citiem pretendentiem neapšaubāmi bijusi ”māka runāt ar Krieviju.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savulaik Kalvītis vadīja Tautas partiju, un ir iegājis vēsturē kā frāzes ”treknie gadi” autors. Politiskās karjeras laikā viņš tika daudz kritizēts gan par ”gāzi grīdā” ekonomisko politiku, gan par centieniem atbrīvot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieku Alekseju Loskutovu. Pēdējos gados Kalvītis darbojies hokeja kluba Rīgas Dinamo vadībā. Dinamo akciju kontrolpakete pieder Jura Savicka vadītajai Itera Latvija.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas