Kaimiņš: Cilvēki beigās būs vainīgi, ka viņi ir atradušies veikalā

36 komentāri

“Viņiem kopā ir 12 advokāti, kuriem tiek maksāti vairāki miljoni. [..] Re&Re šefs ir iesniedzis prasību par to, ka, ja Aldis zaudē šajā tiesā, tad šiem te cilvēkiem, cietušajiem, ir jāmaksā izdevumi tiem 12 advokātiem. Tad cilvēki beigās būs vainīgi, ka viņi vispār ir atradušies veikalā. Tas nav smieklīgi,” norāda Latvijas Reģionu apvienības deputāts Artūrs Kaimiņš. 

Atgādinām, ka Zolitūdes traģēdijā cietušie iesnieguši prasību tiesā pret veikalu tīklu Maxima, Re&Re, Homburg Zolitūde un Rīgas domi. Cietušos tiesā pārstāvēs advokāts Aldis Gobzems.

36 komentāri

TOP komentāri

 • Meitene -> Wil
  0

  Meitene -> Wil

  Gan jau ka juridiski ir pamatota, citādi AGobzems nevarētu iesniegt tiesā, tā atmestu atpakaļ.
  Atņemot licenci, zaudētājs būs tikai RE&RE īpašnieks, Maxima īpašnieks, nevis parastais strādnieks. Celtnieki bija apakšuzņēmēji - vienvārdsakot, tā bija parasto celtnieciņu haltūra, bet lielo piķi nosmēla RE&RE, arī Maximas darbinieki sākumā būtu uz bezdarbnieku pabalsta un drīz vien atrastu citu tirdzniecības vietu, jo neko sliktāku par Maximu līdz šim neesmu dzirdējusi - 100% vergturu organizācija. Tas arī būtu adekvāts sods Maximai - ārā no Latvijas!
  P.S. Ja nu kāds domā, ka Maxima nav vainīga - atbildiet uz jautājumu "Kurš neļāva darbiniekiem pamest savas daba vietas, kad signalizācija kauca vienā laidā?"

  06.12.2014 21:26

 • Jefiņš
  0

  Jefiņš

  Man tikai jautājums, kāpēc tiesā neiesniedza prasību pret Dombrovski, kurš ar skaļiem lozungiem aizbēga no atbildīgas rīcības? Ir teiciens, grimstošu kuģi pirmās pamet žurkas, aizdomājaties!
  Bet par maksāšanu es esmu , ka jāmaksā, jo bez izmeklēšanas uz savu risku iesāka procesu. Cita lieta būtu, ja tiesas attaisnotu visus, un tad cietušie vērstos pēc taisnības. Tagad paši riskē, bet pabalstus ir saņēmuši un naudiņas grib, ka pārdala.
  Starp citu, citiem, kas iet bojā ne savas vainas dēļ, nevienam nekaksā!

  04.12.2014 22:32

 • o
  0

  o

  nevar kastret,vel vairāk nobarosies...

  02.12.2014 11:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas