Kaimiņš atzīst, ka ”uzpīpējis kāsi”, bet to darījis arī Obama

5 komentāri

“Savā laikā esmu bijis negodprātīgs pats pret sevi, un marihuānu esmu uzsmēķējis – katram ir bijuši brīži. Ar šo lietu nevaru lepoties, un es to dziļi nožēloju, tas ir bijis sen, un tā ir mana pagātne,” TV3 ziņām atzina Artuss Kaimiņš no Latvijas Reģionu apvienības, pret kuru savulaik par minēto pārkāpumu bija ierosināts kriminālprocess, taču, ņemot vērā, ka iepriekš Kaimiņš nav pārkāpis likumu, šajā lietā panākts izlīgums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Artuss Kaimiņš, Latvijas Reģionu apvienība:

Manuprāt, Obama arī ir pīpējis zāli. Cilvēks ir kļūdījies, cilvēks ir “uzpīpējis kāsi”, cilvēks to vairāk nedara un to nožēlo. Savu solījumu esmu turējis, ka šāda lieta vairs neatkārtosies.

“Mana attieksme ir tāda – kas ir aizliegts, tas nav atļauts,” norādīja A. Kaimiņš.

Jautāts par to, kāda ir viņa attieksme pret “zāli”, A. Kaimiņš norādīja: “Katram ir savs viedoklis. Tās ir narkotikas, kas Latvijā tā arī tiek definētas.”

Viņš arī norādīja, ka, visticamāk, šis pārkāpums netraucēs viņa darbībai politikā.

Jau ziņots, ka no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) 12. Saeimā ievēlēts ir arī aktieris Arturs (Artuss) Kaimiņš, kurš vada arī raidījumu “Suņu būda”. LRA kopumā 12. Saeimā ieguvusi septiņus mandātus.

5 komentāri

TOP komentāri

 • Elabis
  +1

  Elabis

  Viss kārtībā.Āmen.

  14.10.2014 20:27

 • anonymous
  0

  anonymous

  Nožēlo ka uzpīpejis ?? :D Esmu nožēlojis ka nesāku ātrak to darīt.

  22.04.2015 21:23

 • pozitivais
  0

  pozitivais

  Kas vainas zaļajam? Sen bija laiks legalizet...

  14.11.2014 00:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas