Kāda sieviete jau otro reizi mēģina nolēkt no Tukuma gaisa tilta

0 komentāri

Kādai sievietei Tukumā izdevies pārkāpt pār Tukuma gaisa tilta margām jau divas reizes. Pēdējā bijusi pavisam nesen, ziņo raidījums Degpunktā.

Par laimi, šoreiz sievietes mēģinājumu pamanījuši vairāki nejauši garāmgājēji, kuri par bīstamo situāciju ziņojuši kārtības sargiem. Tā kā notikuma vieta atrodas vien dažu simtu metru attālumā no vietējā policijas iecirkņa, vīri šeit ieradušies jau pavisam drīz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī kundze stāvējusi otrpus margām, pieredzējušajiem inspektoriem izdevies viņu atturēt no muļķīgā soļa, tad novērst viņas uzmanību un satvert. Sieviete pēc tam nogādāta drošībā – ārstu gādīgajās rokās. Pēdējo trīs gadu laikā šī sieviete mēģinājusi izdarīt pašnāvību septiņas reizes, tostarp vienu reizi, rijot adatas.

Savukārt vēl viena sieviete Džūkstes pagastā mēģinājusi nolēkt no balkona.

Tukuma policijas priekšnieks stāsta, ka sabiedrības garīgās veselības stāvoklis esot visai satraucošs, jo šī kundze nebūt nav vienīgais “vietējais klients”, kam būtu nepieciešama pastiprināta mediķu uzraudzība. Diemžēl pat pēc šādiem notikumiem un neilgas pabūšanas psihiatriskajā klīnikā ļaudis atgriežas mājās, un, kā rāda pieredze, pēc brīža atkal iekuļas lielākās vai mazākās nepatikšanās.

Šobrīd vienīgais, ko spēj darīt policisti, lai pasargātu šos cilvēkus, ir parūpēties par to, lai dažādas muļķības sastrādāt būtu daudz grūtāk.

Pēdējā gada laikā Tukuma pusē izdarītas 13 pašnāvības.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas