Kad varētu sagaidīt pirmo šā gada medu?

0 komentāri

Par spīti ziemas mainīgajiem laikapstākļiem, kad sali mijās ar atkušņiem, Latvijas bites ir pārziemojušas labi, tā šopavasar secina biškopji. Tas varētu nozīmēt, ka šogad būs laba medus raža. Kad varētu sagaidīt pirmo šā gada medu?

Kopumā bites pārziemojušas labi, – priecājas biškopis Jānis Sietiņsons. Šogad bites ir pamodušās marta beigās. Latvijas Biškopības biedrībā prognozē, – ja būs labvēlīgi laikapstākļi, pirmais pavasara medus tiks ievākts jau maija beigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No ziedošām māllēpēm un blīzgnām bites jau ienesušas pirmo medu, taču pagaidām tikai savām vajadzībām, bet jau pēc dažām nedēļām jāgaida nākamais ienesums, kad sāk ziedēt augļu dārzi.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas