Kā rītā pēc svētkiem izskatās 11. novembra krastmala?

0 komentāri

Lāčplēša dienas vakarā tūkstošiem cilvēku pulcējās 11. novembra krastmalā, tur atstājot sarkanas un baltas svecītes. Kā krastmalā izskatās nākamās dienas agrā rītā? Skaties video!

Jau ziņots, ka svecītes šogad nedrīkstēja novietot uz Rīgas mūra, kas pērnā gada svētkos lielā svecīšu daudzuma dēļ aizdegās. Cilvēkiem lūdza svecītes novietot zālienā vai uz ietves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, tūkstošiem cilvēku pulcējās 11. novembra krastmalā pie Rīgas pils, lai noliktu svecīti par tiem, kas 1919. gadā cīnījās par Latvijas neatkarību un paustu savu patriotismu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas