Kā negodīgi tērēt nodokļu maksātāju naudu? Uzzini Talsos

5 komentāri

Pašvaldību iepirkumi no privātpersonu darījumiem atšķiras ar to, ka tajos tiek tērēta tava nauda, nodokļu maksātāj. Tieši tāpēc pašvaldību darījumus strikti reglamentē Publisko iepirkumu likums. Tomēr ne vienmēr vispārpieņemtas normas ir saistošas vietvaru pārstāvjiem. Tā tas ir arī Talsu novadā.

Oskars Kļava – Talsu novada domes Iepirkumu komisijas priekšsēdētājs – izsludinājis atklātu konkursu publiskam auto nomas iepirkumam pašvaldības vajadzībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Stulbums un iepirkuma procedūras diskreditēšana!” tā šo darījumu raksturo Latvijas Auto asociācijā. Kāpēc? Jo konkursā prasības pielāgotas vienam pretendentam.

Likuma pārkāpumā atzīstas arī amatpersona, tomēr kameras objektīvā teic: “Redziet, viena lieta ir likums, otra lieta – dzīve.”

Par dzīves izpratni un nodokļu maksātāju naudas negodīgu izlietojumu Talsu novada domē raidījums Bez Tabu stāstīs jau šovakar, 1. februārī, plkst. 19.35 kanālā TV3!

Foto

5 komentāri

TOP komentāri

 • zaniite
  +3

  zaniite

  Tas ir tik nožēlojami! Un tas pašapmierinātais smīns...! Dažbrīd man ir kauns, ka esmu Talsu novada iedzīvotāja un nodokļu maksātāja!!! KAUNS, KAUNS, KAUNS

  02.02.2016 14:04

 • mamma
  +3

  mamma

  Tas vēl būtu mazākais, kas Talsu domē notiek.
  Jūs varētu katru nedēļu veidot sižetu par Talsu novada pašvadību.
  Pats labākais jau ir tas, ka nevienu nesodīs, bet ja smēķē uz balkona - sodi jāmaksā!

  02.02.2016 00:39

 • Atbilde nenoturējos
  +2

  Atbilde nenoturējos

  Manuprāt, šeit nav runa par to vai valsts ierēdnis tērē laiku rakstot papīrus! paskaties uz viņa attieksmi pret to, ko viņš dara! Tāda sajūta, ka vienkārši paņirgājas par to, ka viņam vispār tiek uzdoti šādi jautājumi. Ja šis cilvēks nebūtu tik pārliecināts par savas pakļas sildīšanu domē ar pietiekami lielu mammītes aizmuguri, iespējams domātu, ko runā. Uzskatu, ka viā atbildes bija pat nekompetentas viņa ieņemajam amatam!

  02.02.2016 17:09

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas