Juta Strīķe atgriezusies darbā KNAB

0 komentāri

Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietniece Juta Strīķe pēc ilgstošas prombūtnes slimības dēļ nu ir atgriezusies darbā, apstiprināja KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks.

”Piektdien Juta Strīķe ieradās darbā un, paldies Dievam, ir vesela un pilda sava amata pienākumus,” sacīja KNAB priekšnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

J. Strīķe kopš 21. jūlija sāka darbu mazāk atalgotā un zemākas kvalifikācijas amatā KNAB, un neilgi pēc pazemināšanas amatā viņa “paņēma slimības lapu”.  Biroja vadītājs J. Streļčenoks J. Strīķi uz diviem ar pusi gadiem iecēla par biroja Juridiskās un personālvadības nodaļas galveno speciālisti iesniegumu jautājumos. J. Strīķe jaunajā amatā nav valsts amatpersonas statusā, un nodaļa, kurā viņa strādā, ir tiešā pakļautībā J. Streļčenokam. J. Strīķe arī saņem mazāku algu – 994 eiro pirms nodokļu nomaksas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas