Jurašs: Rīgas dome ir lielākais korupcijas perēklis

Šodien preses konferenci sarīkoja bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītājs Juris Jurašs. Tajā viņš pauda savu viedokli par situāciju korupcijas apkarošanā, jo šobrīd esot iestājusies krīzes situācija korupcijas apkarošanā un politiķu attieksmē pret korupciju.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • tdi

  tdi

  Piekrītu,saskaņas intereses ir un būs krievijas labklājība,atkriteņu,parazītu bars ieskaitot pārdevušos prostitūtus,latviešus tādus kā ameriks un daudzus citus nožēlojamus Salašņas...
 • Janis

  Janis

  Noliegt vai piekrist apgalvojumam nemēginu, bet biroja bijušais darbinieks piemirsis vienu lietu- kamēr nav pierādīta vaina subjekts nav atzīstams par vaiņīgu, tas pirmkārt, otrkārt ja bija darbinieks un tik liels korupcijas perēklis - KUR lietas , kur fakti- konkŗētie? šobrīd var iesniegt tiesā par apmelošanu!
 • zmeis..

  zmeis..

  Te, jau kur paskaties viens pūznis, labi pacentusies tautas kalpi. Sistēmu izveidojuši, lai zagtu un shēmotu droši, ceru tā sistēma viņus pašus samals un izmetis mēslainē ar visu to netīro naudu. Atliek paskatit ziņas un pretigi metās no tiem puvekļiem uzvalkos.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.