Joprojām nav skaidrības par to, kādas būs pedagogu algas

0 komentāri

Diskusijas par pedagogu atalgojuma modeli sākušās jau pirms gada, taču skaidrības par to, kādas būs pedagogu algas, nav.  Nozares ministre paziņojusi, ka nu ir izstrādāta formula, pēc kuras notiks aprēķins.

Izglītības ministre pēc tikšanās ar premjeri un arodbiedrības pārstāvjiem, skaidroja, ka šobrīd ir izstrādāta tikai formula pēc kuras notiks aprēķins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunais pedagogu darba samaksas modelis paredz skolas sadalīt grupās atkarībā no skolēnu skaita. Pedagogu algas pēc šīm grupām būs atšķirīgas. Tomēr arodbiedrība cer, ka pedagogu atalgojums lielajās un mazajās skolās izlīdzināsies.

Ministrija sola, ka skolotāju algas, kuras viņi saņems no nākamā mācību gada, varētu būt zināmas maija otrajā pusē, kad tiks veikti visi nepieciešamie aprēķini. Šī gada budžetā gan nav iekļauta pozīcija finansējumam jaunā modeļa ieviešanai, taču ministrija sola, ka gadījumā ja modelis tiks izstrādāts, nepieciešamie līdzekļi tiks rasti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas