Jelgavnieki savos mājokļos spiesti salt, jo kaimiņi atsakās atklāt apkures sezonu

0 komentāri

Demokrātijas ķīlnieki – Jelgavnieki salst savos dzīvokļos, jo viņu kaimiņiem ir cita siltuma izjūta. Vai šis ir vai tomēr nav īstais brīdis apkures pieslēgšanai, un vai tie, kuri salst, ir tiesīgi sūdzēties?

Sanita jau vairākus gadus dzīvo Jelgavā, Brīvības gatvē 41, vairākus gadus rudenī viņa spiesta paciest aukstumu. Tad, kad aiz loga jau iestājas teju ziemai raksturīgi laikapstākļi, Sanitas dzīvoklī radiatori ir auksti, un izrādās, ka apkures pieslēgšana Jelgavā ir īstas galvassāpes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, lai Jelgavā pieslēgtu siltumu, nekāda vidējā gaisa temperatūra neesot jāņem vērā. Vērā tiek ņemts mājas vecākā vai dzīvokļu īpašnieku vairākuma pieprasījums.

Mājā, kurā dzīvo Sanita, vairums cilvēku savus dzīvokļus ir izīrējuši, viņu parakstu iegūšana ir grūta, savukārt mājas vecākajai esot savs viedoklis par to, kad apkure jāpieslēdz, un esot tādi cilvēki, kuri piekrīt, ka siltumam mitekļos vēl ir par ātru.

Vairāk skaties Degpunktā sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas