Jelgavas pusē vandaļi šauj pa ceļazīmēm! Zaudējumi – vairāki simti eiro

0 komentāri

Uz valsts vietējā autoceļa Svēte–Augstkalne, posmā no Svētes līdz Ērmiķiem, kārtējo reizi sašautas ceļazīmes.

Bruņojušies ar, visticamāk, pistoli vai karabīni, vandāļi izvēlējušies tās zīmes, kas tālāk no apdzīvotām mājām un pārvērtuši tās par mērķiem. Dažās zīmēs atstājuši tikai vienu caurumu, citas sacaurumojuši tik ļoti, ka tumsā, atstarojot gaismu, tās varētu izskatīties pavisam ērmīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aplēstie zaudējumi patlaban 437 eiro no nodokļu maksātāju jau tā ne pārāk biezajiem makiem. Gar ceļmalu dzīvojošie cilvēki rausta plecus – šāvienus nav dzirdējuši, aizdomu viņiem nav.

Sašautās ceļazīmes pēdējo reizi tika nomainītas ar jaunām pagājušajā gadā. Latvijas Valsts ceļi Jelgavas nodaļa pēdējos gados jau trīs reizes ir vērsusies Valsts policijā ar lūgumu ierosināt krimināllietu saistībā ar ceļazīmju sašaušanu.

Pērn vandaļi šajā pat ceļa posmā sašāva nepilnu desmitu ceļazīmju.

Pērn valsts autoceļu aprīkojumam nodarīti zaudējumi kopumā par 200 tūkstošiem eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas