Jelgavā iegādāta loterijas biļete nesusi veiksmi! Laimēti teju 70 000 eiro

0 komentāri

Sestdienas, 31. oktobra, izlozē loterijā Latloto 5 no 35 tika pareizi uzminēta laimīgā skaitļu kombinācija – 4, 13, 15, 21, 26 un laimēti 69 153 eiro!

Laimīgā loterijas biļete ar vienu spēles variantu uz astoņām izlozēm kopsummā par 6 eiro iegādāta Latvijas Loto tirdzniecības vietā Jelgavā, Driksas ielā 5.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latloto 5 no 35 izlozes notiek katru trešdienu un sestdienu. Uzkrājums trešdienas, 4. novembra, izlozei ir 30 000 eiro. Šīs spēles galvenais laimests – uzkrājums+ trešdienas izlozei – 139 487 eiro.

Latvijas Loto organizē loterijas Latloto 5 no 35, Viking Lotto, Eurojackpot, SuperBingo, Keno ar divām papildspēlēm Džokers un Džokers 7 un deviņas momentloterijas. Loterijas biļetes var iegādāties Latvijas Loto, Narvesen, Latvijas Pasta, Virši-A, Statoil, Rimi, Maxima un citās tirdzniecības vietās, kā arī Latvijas Loto tīmekļa vietnē www.latloto.lv.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas