Jelgavā dzelzceļa stacijā atrasti vairāki sprādzienbīstami priekšmeti

0 komentāri

Jelgavā, dzelzceļa stacijā, šodien rakšanas darbu laikā atrasti vairāki sprādzienbīstami priekšmeti, aģentūra LETA noskaidroja Nacionālajos bruņotajos spēkos.Nesprāgušas munīcijas neitralizēšanas (NMN) vienība devusies uz notikuma vietu.

Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce aģentūru LETA informēja, ka pagaidām no Nesprāgušas munīcijas neitralizēšanas vienības saņemta informācija tikai par vienu priekšmetu – atradums izrādījies nesprādzis artilērijas lādiņš no kara laika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa skaidroja, ka lādiņš atrasts rakšanas darbos topošā satiksmes termināļa ielu infrastruktūras izbūves gaitā, taču nevis agrāko muitas noliktavu zonā, bet pie “Narvesen” kioska, kas ir tuvāk Jelgavas dzelzceļa stacijai, tāpēc, kamēr atraduma vietā strādā NMN vienība, ir ierobežota transporta piekļuve pie dzelzceļa stacijas.

Savukārt pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” aģentūra LETA uzzināja, ka sprādzienbīstamu priekšmetu atrašanas dēļ pie dzelzceļa stacijas uz nenoteiktu laiku nevarēs piekļūt arī vienai autobusa pieturvietai.

Kā ziņots, šā gada 1.jūlijā valdība atļāva Satiksmes ministrijai nodot bez atlīdzības Jelgavas pašvaldības īpašumā zemes vienību Zemgales prospektā 19A, kas ir kādreizējā preču noliktava un kur pašvaldība plāno izbūvēt “park&ride” stāvlaukumu 240 automašīnām un domā par autoostas pārcelšanu.

Iepriekš jau ziņots, ka šā gada 1.aprīlī Jelgavas pilsētas dome noslēdza līgumu ar ceļu būves firmu SIA “Binders” par ERAF līdzfinansētā projekta “Satiksmes termināļa apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve Jelgavā” realizāciju, aģentūra LETA uzzināja Jelgavas pilsētas pašvaldībā.

Kopējais projekta finansējums – 8 406 274 eiro, ERAF līdzfinansējums – 4 192 270 eiro, kā arī valsts budžeta dotācija – 155 794 eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas