Jauns gāzes vads Latvijai izmaksās 30 miljonus eiro

0 komentāri

Jauns gāzes vads, kas vairos enerģētisko drošību Baltijā, Latvijas budžetam maksās nepilnus 30 miljonus eiro.

Eiropas Regulatoru sadarbības aģentūra ir apstiprinājusi alternatīvā gāzes vada izbūves izmaksu sadalījumu starp Igauniju, Latviju un Lietuvu. Visvairāk maksās Lietuva – 54,9 miljonus eiro, Latvija – 29,4, bet Igaunija – 1,5 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gāzes vads tiks būvēts no Polijas caur Lietuvu un Latviju līdz Igaunijai, tas Baltijas valstis savienos ar Centrāleiropas un Rietumeiropas valstīm. Ekonomikas ministrs norāda, ka jaunā, alternatīvā gāzes vada izbūvem mazinās atkarību no Krievijas, kas ir svarīgs solis enerģētiskās drošības vairošanā.
Projekta īstenošana tiek plānota līdz 2020. gadam. Tāpat arī nepilnie 30 miljoni eiro, kas Latvijai jāmaksā, nebūs jāsedz vienā piegājienā, bet gan pa daļām visa projekta tapšanas laikā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas