Jaunnedēļ vien mēreni silts laiks, bieži arī lietus

0 komentāri

Šobrīd laikapstākļu prognozes liecina, ka karstums tuvāko divu nedēļu gaitā maz iespējams. Gaisa temperatūra šajā periodā biežāk pieturēsies pat nedaudz zem normas, reti būs augstāka par normu. Mūsu reģionā valdīs tā sauktā rietumu gaisa masu plūsma, un laikapstākļus noteiks cikloni, kas no Atlantijas okeāna pāri Eiropas ziemeļu daļai virzīsies uz austrumiem.

Šādos apstākļos bieži debesis aizklās mākoņi, līs un pūtīs brāzmains vējš, savukārt gaisa temperatūra visbiežāk dienas laikā nepārsniegs +17/+22 grādus, bet atsevišķās dienās, kā šodien, kad ciklona centrs atrodas ļoti tuvu Latvijas teritorijai, debesis lielākoties būs mākoņainas, un diena nebūs siltāka par +13/+18 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jā, starp cikloniem būs kāda diena, kad debesis vairāk skaidrosies un saulainos apstākļos termometra stabiņš pakāpsies augstāk, tomēr šādi laikapstākļi nepieturēsies ilgstoši.

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā