”Jaunkrievijas” biedrība grasās sākt kampaņu Rīgas mikrorajonos

0 komentāri

Organizācija, kas Latvijā, iespējams, vāc atbalstu Austrumukrainas separātistu atbalstam un izmanto ”Jaunkrievijas” karogu, grasās sākt kampaņu Rīgas mikrorajonos.

Foto: Andrejs Skangals, TV3 Ziņas

Foto: Guntis Meisters, TV3 Ziņas

Foto: Andrejs Skangals, TV3 Ziņas

Foto: Andrejs Skangals, TV3 Ziņas

Organizācijas pārstāvji plāno doties uz Rīgas mikrorajoniem un runāt ar to iedzīvotājiem par ”ekonomisko stāvokli Latvijā”. Pēc tam iedzīvotāju viedokļi tikšot iesniegti valdībā, stāstīja biedrības vadītājs Staņislavs Bukainis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: @janiszvers/ Twitter

Foto: @janiszvers/ Twitter

TV3 žurnālists Jānis Zvērs:
Tikšanās notika noplukušā pagrabiņā Kurbada ielā. Telpā atradās ”Jaunkrievijas” karogi, ko izmanto arī separātisti. Satikām vien divus pārstāvjus – gados vecāku kundzi, kā arī organizācijas vadītāju.

Nedaudzie ”Jaunkrievijas” atbalstītāji šovasar bēgļu atbalsta aizsegā Latvijā sāka vākt ziedojumus, iespējams, Ukrainas separātistu atbalstam. Tiesa gan, pa šo laiku viņiem nav izdevies savākt pietiekami ziedojumu atbalstu, lai to varētu nosūtīt uz Ukrainu, proti, nav savākta viena kravas automašīna. Arī piektdien ”Jaunkrievijas” organizācijas pārstāvji bija plānojuši rīkot pasākumu Rīgas centrā, taču ”slikto laikapstākļu dēļ” tas ticis atcelts. Tāpat iepriekš izgāzās arī šīs organizācijas centieni vākt līdzekļus separātistu atbalstam pie Brīvības pieminekļa.

Iepriekš TV3 ziņām S. Bukainis, biedrības vadītājs, uzsvēra, ka tā esot nepolitiska organizācija, kas ”palīdz tiem bēgļiem” un noraidīja pārmetumus, ka organizācijas aizsegā tiek sniegta palīdzība separātistiem. Tiesa gan, saziedoto un uz Ukrainu sūtāmo mantu klāstā bija arī zaļi maskēšanās apģērbi, kas vedināja domāt, ka krava varētu nonākt militāristu rokās.

Zemāk attēlā redzami savāktie ziedojumi:

Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas