Jaunas prasības sarkano gāzes balonu tirdzniecībai

0 komentāri

Tā saucamos sarkanos gāzes balonus no šodienas drīkstēs tirgot tikai tad, ja tie būs droši un pārbaudīti. Iedzīvotājiem šī prasība neko nemainīs – tā skaidro Ekonomikas ministrijā, sakot, ka tas vairāk attiecas uz gāzes balonu uzpildītājiem.

Tas nozīmē, ka tagad uz sarkanajiem gāzes baloniem būs jābūt noteiktam marķējumam, kas apliecinās, ka tie ir pārbaudīti un droši.

Ministrijā akcentē, ka ne visi iedzīvotāji var atļauties jaunā standarta gāzes balonus, tāpēc šobrīd noteiktas stingrākas prasības attiecībā uz veco balonu drošību.

Vecos sarkanos gāzes balonus varēs izmantot līdz 2017. gada beigām, lai arī jau tagad ministrija izsakās, ka šis termiņš varētu vēl mainīties.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas