Jaunākā informācija par traģisko autobusa avāriju Igaunijā

0 komentāri

Satiksmes autobusa avārijā Igaunijā bojā gājis Latvijas pilsonis, bet vēl vairāki cietuši. Bojāgājušais vīrietis bijis Simple Express autobusa vadītājs.

Braucot maršrutā Sanktpēterburga-Rīga, viņa vadītais spēkrats, kurā atradās 19 pasažieri, ap pulksten vieniem naktī uz ceļa Jehvi-Tartu sadūrās ar kravas automašīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek ziņots, ka konkrētais ceļa posms bijis slidens un kravas automašīnas vadītājs, iespējams, zaudējis kontroli pār spēkrata vadību. Šobrīd pieci no pasažieriem, starp kuriem ir arī Latvijas valstspiederīgie, atrodas slimnīcā. Viņi guvuši smagas un vidēji smagas traumas. Tieši kādas traumas gūtas un tieši cik Latvijas valstspiederīgo atrodas slimnīcā, uzņēmums neprecizē.

Bojāgājušajam autobusa vadītājam bijusi 28 gadu darba pieredze, bet konkrētajā uzņēmumā viņš strādājis trīs gadus. Uzņēmums sazinājies ar vīrieša ģimeni un sola tai sniegt nepieciešamo atbalstu.

Arī otrs autobusa šoferis ir Latvijas pilsonis, un viņš patlaban policijas iecirknī sniedz liecības.

”Par avārijas apstākļiem, to, protams, noskaidros policija izmeklēšanas gaitā, bet sākotnējā informācija liecina, ka pretim braucošā kravas automašīna ir iebraukusi pretējā braukšanas joslā, kā rezultātā notikusi sadursme. Pēc pēdējās informācijas slimnīcā atrodas pieci pasažieri, no kuriem ir arī Latvijas valsts pilsoņi. Pārējie pasažieri jau ir izrakstīti no slimnīcas,” LNT Ziņām atzina Lux Express Latvia pārstāve Signija Kalniņa.

Šī ir jau otrā Lux Express grupas autobusa avārija nepilnu divu nedēļu laikā. 29. janvārī šajā pašā ceļa posmā avarēja autobuss, kurš devās no Rīgas uz Sanktpēterburgu. Toreiz negadījumā cieta 13 cilvēku.

Uzņēmums neredz saistību starp abām avārijām. Izmeklēšana par pirmā negadījuma apstākļiem vēl turpinās, bet sākotnējā informācija liecināja, ka avārija notikusi, jo autobuss nobraucis no ceļa stipra vēja un slidena ceļa dēļ.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas