BBC radījusi jaunu televīzijas šovu – Krievija iekaro Latviju un sāk atomkaru

7 komentāri

Krievija iekaro Latviju, jo mūsu valsts pierobežā varu ir sagrābuši prokremliskie separātisti, un drīz pēc tam Krievija sāk atomkaru – ņemot par pamatu tieši šādu stāstu telekanāls BBC Two radījis jaunu televīzijas pārraidi World War Three: Inside the War Room.

Divdesmit Latvijas pilsētiņas Krievijas pierobežā ir sagrābuši prokremliskie separātisti, un drīz vien Krievijas armija iebrūk Latvijā. NATO vadība vēl vilcinās un nespēj izlemt – ko šajā situācijā darīt, taču Lielbritānija un ASV pieņem lēmumu – Latvijai ir jāpalīdz un jāpadzen krievu armija no mūsu valsts. Krievija ar to nav mierā un veic kodoluzbrukumu Lielbritānijas jūras spēkiem, nogalinot 1200 britu karavīru un jūrnieku. Pēc šā uzbrukuma briti tomēr nesteidz veikt kodoluzbrukumu Krievijai, taču šādu lēmumu pieņem ASV, un tā sākas atomkarš, vēsta televīzijas šova World War Three: Inside the War Room leģenda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: kas notiktu, ja Krievija iekarotu Latviju

Britu seriālu autoru ideja ir parādīt, kā Lielbritānija rīkotos atomkara gadījumā.

“Sekojot krīzei Ukrainā un Krievijas dalībai karā Sīrijā, pasaule ir spērusi soli tuvāk jaunai lielvaru konfrontācijai, kāda vēl nav pieredzēta kopš Aukstā kara laikiem. Britu militāristi un diplomāti sanāk kopā, lai risinātu kara situāciju Austrumeiropā, kā arī līdz šim neiedomājamo – atomkaru,” teikts jaunā seriāla anotācijā BBC Two mājaslapā. 

Pirmā sērija būs skatāma 3. februārī BBC Two plkst. 21.00 pēc vietējā laika.

Jaunās BBC pārraides treileris:

7 komentāri

TOP komentāri

 • un
  +4

  un

  Domaju, ka Latvijas pusei vajadzetu izteikt protestu par tadu sizetu.
  Tas gan ir mulkigs, jo Maskavas vara ir par glevu un bailigu, lai baztos NATO valstu teritorija, kur nu vel lai saktu karu pret rietumiem. Ja jau nebija dusas agrak, kad pastaveja Varsavas bloks... Tie lautini ir spejigi tikai ar muti braukt un platities. Sis ir tas gadijums, kad saka - gars jau ir stiprs, bet miesa vaja.

  01.02.2016 13:41

 • Suņu Beņķis
  +3

  Suņu Beņķis

  acimredzami no kurienes nāk ļaunums -no tiem kuri sēj bailes. Skaties vēl vairāk un ļaujies tam ko stāsta TV kaste un galvenais dari to kas tev jādara-ej uz darbu un pelni naudu.

  01.02.2016 13:31

 • Fans
  +3

  Fans

  Labs scenārijs kara sākšanai! Amerikāņi parāda priekšā,kā krievam vajadzētu sākt rīkoties! Galīgi aptrakuši jau!

  01.02.2016 12:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas