Jāslēdz būtu ne tikai Krievijas rupors Sputnik, bet arī citas vietnes, atzīst Bukovskis

0 komentāri

Jāslēdz būtu ne tikai Sputnik, bet arī daudz citu vietņu Latvijā, tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes pauda Latvijas Ārpolitikas institūta direktora vietnieks Kārlis Bukovskis.

Viņš arī piebilda, ka veids, kā Latvija mēģināja slēgt Krievijas ruporu Sputnik, ir dīvains un nav arī gluži pamatots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ārlietu ministrijas rīcība šajā gadījumā ir neizskaidrojama, kāpēc mēs rīkojamies tā, kā to dara Krievija pati. Tas, kas nepatīk, to slēdz ciet. Nav skaidrs, kāpēc demokrātiskā valstī vienu konkrētu informācijas avotu nogriežam, bet ļoti daudzas citas radikāļu mājaslapas paliek,” piebilda Bukovskis.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas