Janvārī paredzētās pensijas un pabalstus izmaksās decembrī

0 komentāri

Lai novērstu vēlāku pensiju un pabalstu saņemšanu nākamā gada janvārī, pensijas un pabalsti par decembri tiks izmaksāti jau šogad, šodien lēma valdība.

Tas nozīmē, ka pensiju vai pabalstu izmaksa, kas paredzēta 5.janvārī, notiks decembrī, skaidro Labklājības ministrija (LM). Šādas izmaiņas nepieciešamas darba dienu pārcelšanas dēļ – nākamā gadā 2.janvāra darbadiena tiks pārcelta uz sestdienu – 10.janvāri, atgādina LM.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pensiju un pabalstu izmaksai nepieciešamais papildu finansējums 18,2 miljonu eiro vērtībā tiks virzīts no valsts sociālās apdrošināšanas speciālā budžeta naudas atlikuma uz 2014.gada 1.janvāri.

Vienlaikus LM pārdalīs budžeta līdzekļus 1,9 miljonu eiro apmērā, lai 2014.gadā varētu izmaksāt piemaksas pie pensijām politiski represētajiem cilvēkiem. To iespējams izdarīt, jo par 449 cilvēkiem mēnesī samazinājies prognozētais izdienas pensiju saņēmēju skaits. Savukārt plānotais politiski represēto cilvēku skaits pieaudzis par 264 cilvēkiem mēnesī, kā arī par 8,8 eiro vidēji mēnesī palielinājies piemaksu vidējais apmērs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas