Ja izbrāķēs darījumu ar airBaltic investoru, sekas nebūs katastrofālas, uzskata Gauss

0 komentāri

Ja valdība mainīs nostāju un tomēr izbrāķēs darījumu ar iespējamo airBaltic investoru, tad šāda lēmuma sekas nebūšot katastrofālas. Tā šodien sacīja airBaltic vadītājs Martins Gauss.

Par katastrofālām sekas vakar dēvēja konsultanta Prudentia pārstāvji, kuri piesaistīja pretrunīgo vērtēto aviokompānijas investoru Ralfu Dīteru Montāgu-Girmesu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Prudentia pārstāvji teica, ka, lai arī investors neesot ideāls, šajā brīdī tas esot labākais risinājums.

Tomēr airBaltic vadītājs Marins Gauss šodien no šā viedokļa norobežojās.

Vienlaikus airBaltic vadītājs pārstāv viedokli, ka nevajag mainīt valdības lēmumu slēgt līgumu ar Girmesu.

Gauss šodien sacīja, ka aviokompānijai ir nepieciešams kapitāls, lai izpildītu savas saistības, norēķinoties par jaunajām Bombardier lidmašīnām.

Atgādinu, ka valdības apstiprinātais plāns paredz slēgt darījumu ar Montāgu-Girmesu, kurš aviokompānijā ieguldītu 52 miljonus eiro.

Tas ļautu aizdevuma veidā aviokompānijai piesaistīt arī valsts naudu 80 miljonu eiro apmērā.

Vakar Ministru prezidente Laimdota Straujuma paziņoja, ka valdība izvērtēs iespējas mainīt lēmumu par Prudentia atrastā investora Montāga-Girmesa piesaistīšanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas