Izveido nelegālu elektrības pieslēgumu un liek citiem maksāt par savu komfortu

0 komentāri

Dzintra dzīvo nelielā dzīvoklī Artilērijas ielā, ko viņai savulaik ierādījusi pašvaldība. Viss jau būtu ļoti labi, ja vien visapkārt citos dzīvokļos nemitinātos cilvēki ar nepieņemamu uzvedību un nodarbošanos.

Izrādās, ka kaimiņi esot izdomājuši, ka visiem pārējiem mājiniekiem jāmaksā par viņu komfortu, un izveidojuši nelikumīgu elektrības pieslēgumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dzintra tagad ir kārtīgi sašutusi. Pirmkārt, viņai nav ne mazākās vēlmes maksāt par svešiem tēriņiem, otrkārt, pieslēgums var nebūt drošs un radīt kādas problēmas un treškārt – cik gan liela var būt kaimiņu nekaunība?

Sieviete jau sazinājusies ar apsaimniekotāju, kas atbild par šādu problēmu novēršanu. Speciālisti solījuši ēku apciemot un paskatīties, kas tur notiek.

Lai vērstos pašvaldībā, sievietei būs nepieciešami daudzi un dažādi pierādījumi – gan par policijas uzsāktajiem kriminālprocesiem vai administratīvajām lietām, gan par elektrības pieslēgumiem.

Skaties pievienoto video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas