Izrādās, Latvijas mežos sēņot var arī janvāra vidū

0 komentāri

Kurš Latvijā no gadalaikiem ir intensīvākais sēņošanas laiks? Protams, vasaras otrā puse un rudens. Arī pavasarī var kādu murķeli meža izcirtumos palasīt. Bet kas būtu domājis, ka arī ziemā mūsu zemes ārēs var atrast sēnes, kuras liekamas uz zoba.

Sēņu eksperte norāda, ka tas nav nekāds brīnums, sēnes mēdz augt arī ziemā, tās var izaugt arī atsevišķās vietās Rīgas centrā. Tādēļ, lai ļautos sēņošanas priekiem, nemaz nav jābrauc uz mežu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eksperte norāda, ka, ja gaisa temperatūra vairākas dienas ir virs +5 grādiem, izredzes sēnes atrast arī ziemā ir lielas.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ja nu kāds ir iedvesmojies no tikko redzētā sižeta, tomēr jāatgādina, ka pašam uz savu galvu, neko nezinot nedrīkst kraut ķocī visu, kas izskatās pēc sēnes.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas