Izglītības un zinātnes ministre atzīst, ka nozarē ir milzīga reputācijas krīze

0 komentāri

“Kopumā izglītības nozarē ir milzīga reputācijas krīze, cilvēki neuzticas Izglītības un zinātnes ministrijai, ļoti bieži neuzticas arī skolai, bet jāņem vērā, ka reputācijai ir arī otra puse un bieži vien par labajiem darbiem mēs dzirdam retāk. Ir jāsaprot, ka mēs proporcionāli dzirdam daudz vairāk par slikto nekā labo. Tajā pašā laikā es nenoliedzu, ka izglītības un zinātnes sistēmā ir problēmas,” tā šorīt LNT raidījumā 900 Sekundes atzina izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile. 

Izglītības un zinātnes ministre arī atzina, ka nevarētu teikt, ka ministrijā ir pietiekami daudz darbinieku. ”Ministrija ir atbildīga par ļoti daudzām jomām, un tas ir ļoti liels darba apjoms. Ir skaidrs, ka es sekošu ministrijas ierēdņu darba kvalitātei, un no rezultātiem būs atkarīgs, kādas būs tālākās rīcības sekas,” norādīja Mārīte Seile.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas