Izglābj novārtā pamestu zīdaini

0 komentāri

Iespējams, ka kāds jau ir piemirsis, bet kāds pietiekami skaidri atminas neseno stāstu, kurš izvērtās par pamatīgu skandālu. Runa ir par bāriņtiesas lēmumu atņemt divas meitiņas kādai sievietei pamatojoties uz vecmāmiņas sūdzību, ka bērnus tēvs seksuāli izmantojot. Nupat ir saņemts līdzīgs signāls, par nedēļu veca zīdaiņa izņemšanu no ģimenes.

Dzīvoklī, kurā mazulis atradies gaisā jūtama alkohola ”dvinga”, pa roku galam mainīti arī pamperi, reti pirkta putriņa, lai pabarotu zīdaini, tāds lūk atstāts par to, kā savas pirmās dzīves dienas pavadīja jūlija beigās dzimusi meitenīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā uz to reaģējušas atbildīgo instanču amatpersonas, skatieties TV3 raidījuma Bez Tabu sižetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas