Izglābj Ķīšezerā ielūzušu zemledus makšķernieku

0 komentāri

Šodien Rīgā izglābts kāds zemledus makšķernieks, kurš bija ielūzis Ķīšezerā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Glābēji makšķernieku izvilkuši no ūdenskrātuves un nodevuši mediķu aprūpē.

Rīgā ir ieviesta kārtība, ka ar pilsētas izpilddirektora rīkojumu uz Rīgas ūdenstilpnēm var noteikt paaugstinātas bīstamības periodu, kā laikā iedzīvotājiem atrasties uz ledus ir aizliegts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijā iestājoties salam, janvārī tika atcelts aizliegums atrasties uz Ķīšezera ledus ne tālāk par 300 metriem no krasta līnijas. Dome nav sniegusi informāciju, ka šis aizliegums būtu atjaunots.

Rīgas dome gan atgādina, ka simtprocentīgi drošs ledus nemēdz būt, tādēļ iedzīvotājiem jābūt uzmanīgiem jebkurā gadījumā, īpašu uzmanību pievēršot bērniem, kas atrodas uz ūdenstilpņu ledus.

Pirms doties uz ledus, obligāti jāizvērtē tā stāvoklis, jo visur ledus nav vienādi biezs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas