Īssavienojuma dēļ dažu minūšu laikā pilnībā nodeg auto

0 komentāri

Vakar ap pulksten sešiem vakarā braucot no Baltezera puses Rīgas virzienā, kāda sieviete savas automašīnas Nissan Micra salonā pamanījusi kodīgus dūmus. Jau mirkli vēlāk spēkrats apturēts ceļmalā uz Siguldas šosejas, taču diemžēl šoreiz līdzās nebija atsaucīgu šoferu, kuri varētu palīdzēt ierobežot liesmu tālāku izplatību.

Sieviete uz notikuma vietu izsaukusi Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vīrus. Tie ieradušies ļoti ātri, taču nevienam nav noslēpums, ka automašīnas pilnībā sadeg piecās minūtēs, un tā notika arī šoreiz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visticamāk, auto aizdedzies elektrības īssavienojuma dēļ. Tagad liesmu iznīcinātajam spēkratam ir tikai metāllūžņu cena. Tās īpašniece gan notikuma nevēlējās sniegt nekādus komentārus, tomēr atliek cerēt, ka spēkratam tomēr bijusi Kasko apdrošināšana.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas