Īrniece nelaiž dzīvoklī mirušā saimnieka radiniekus

0 komentāri

Dzīvokļa kreditēšanas iespējas mazinās, līdz ar to aizvien populārāka kļūst dzīvokļu īre. Tas savā ziņā ir riskants pasākums gan tam, kurš izīrē dzīvokli, proti, īpašniekam, gan arī pašam īrniekam. Var domāt, – dzīvokļu īpašniekam ir lielākas privilēģijas un mazākas iespējas tikt apmānītam, taču raidījuma Bez Tabu stāsts liecina, ka arī tiem, kam pieder nekustamais īpašums un kas to izīrē, galvassāpju var būt ne mazums.

Kopš brālēna nāves Ernests, viņa māsīcas un brālēni ir Purvciema dzīvokļa likumīgie mantinieki. Neskatoties uz to, viņi netiek savā īpašumā, jo brālēns pirms nāves noslēdzis līgumu ar īrnieci vārdā Indra. Līgums gan beidzies 2012. gada vasarā.

Īrniece nomainījusi atslēgas un nelaiž nevienu iekšā.

”Kad es parādīju Jāņa miršanas apliecību, ka esam radinieki. Gribēju parunāt par to, vai vajadzēs līgumu pagarināt, vai viņai nāksies dzīvokli atstāt. Viņa tikai saka, kas jūs tādi esat, jūs pagaidām nekas neesat, un es ar jums nerunāšu. Kad jūs saņemsiet Zemesgrāmatu un būsit mantinieki, tad es runāšu,” stāsta dzīvokļa jaunais līdzīpašnieks.

Tā arī izdarīts, pēc Zemesgrāmatas sakārtošanas mirušā vīrieša radinieki kļuva par likumīgiem dzīvokļa īpašniekiem. Īrniece apgalvo, ka mitekli pametusi, bet maksājumi par gāzi liecina, ka viņa tos veikusi vēl gadu pēc īres līguma beigšanās.

Tikmēr īpašnieki joprojām dzīvokli nevar ne izīrēt, ne paši lietot, jo neesot likumīga ceļa, kā tam piekļūt.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas